FoRumP99
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FoRumP99

BiLGi PayLasim MeRKezi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rus raket Dementieva'dan veda sözleri

YazarMesaj
ShaRK
Co-Admin
Co-Admin
ShaRK

Rus raket Dementieva'dan veda sözleri Empty
MesajKonu: Rus raket Dementieva'dan veda sözleri   Rus raket Dementieva'dan veda sözleri EmptyPaz Ağus. 19, 2007 3:08 pm

Sony Ericsson WTA Tour İstanbul Cup 2007 tenis turnuvasında şampiyonluğa ulaşan Rus raket Elena Dementieva, İstanbul'da mükemmel bir turnuva geçirdiğini söyledi.
Rus tenisçi, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kazandığı şampiyonluktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, ''Bu yılın ilk kupasını aldım ve baştan sona mükemmel bir turnuva geçti. İstanbul'da kendimi çok iyi hissediyorum. Burada oynamak büyük zevkti. Umarım tekrar gelirim'' dedi.
Finaldeki rakibi Aravane Rezai ile US. Open tenis turnuvasında da karşılaştığını ifade eden Dementieva, ''Oyun stili benim için tanıdık. Toplara sert vuran bir oyuncu. Burada da çok iyi bir turnuva geçirerek Venüs Williams ve Maria Sharapova'yı eledi. Ben oyun içinde değişik vuruşlar yaparak rakibi şaşırtmaya çalıştım. Bunda da başarılı oldum'' diye konuştu.
Dementieva, İstanbul Cup'ta şampiyon olarak kendisine güvenini artırdığını anlatan ve bu oyununu Roland Gaross'da da sürdürmek istediğini kaydederek, bu turnuvadaki favorileri olarak ise bayanlarda vatandaşı Svetlana Kuznetsova ile Belçikalı Justine Henin'i, erkeklerde de Rafael Nadal'ı gösterdi.
Ayrıca, İstanbul Cup'ı 3 kez kazanacak sporcuya verilecek altın raketin hatırlatılması üzerine de Elena Dementieva, ''Umarım çok yaşlı olmam raketi kazanmak için, ama tekrar gelmeyi umuyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Rus raket Dementieva'dan veda sözleri Git901658nr2fk0vdve7uq4

Rus raket Dementieva'dan veda sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası