FoRumP99
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FoRumP99

BiLGi PayLasim MeRKezi

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ayrılmayı düşünmedim"

YazarMesaj
ShaRK
Co-Admin
Co-Admin
ShaRK

Ayrılmayı düşünmedim" Empty
MesajKonu: Ayrılmayı düşünmedim"   Ayrılmayı düşünmedim" EmptyPaz Ağus. 19, 2007 3:02 pm

Yıldız futbolcumuz Ümit Karan, takımda çok mutlu olduğunu söyledi

Hakkında zaman zaman ‘Mutsuz, ayrılmak istiyor’ yorumları yapılan Ümit, bu söylentilere son noktayı koydu: “Galatasaraylıyım ve Galatasaray’da mutluyum.” Fanatik Gazetesi'nin 18 Ağustos tarihli sayısında yer alan haberde, bu tür görüşlere üzüldüğünü belirten golcü futbolcu, şunları söyledi: “Benim keyfim yerinde, çok neşeliyim. Ayrılmayı düşünmedim. Hiçbir zaman benim ağzımdan ‘ayrılacağım’ diye bir açıklama da gelmedi zaten. İnsanlar nedense beni bir yere göndermeye çalışıyorlar. Takımımla 3 yıllık sözleşmem var. Ayrılmayı hiç düşünmüyorum.”

‘Kaliteye kapımız açık’

“Kimse bunun farkında değil, ama geçen yılki takımdan 8-9 futbolcu değişti. Bu hiç kolay bir değişim süreci değil. Geçen sene de yaşadığımız sakatlıklar nedeniyle Hakan ağabeyle çok oynama fırsatı bulamadık. Sezon daha yeni başladı. Lincoln ile de daha bir maç birlikte olduk. Zaten erken form tutmanın bize avantaj getireceğini düşünmüyorum. Bizim takıma her zaman kaliteli oyuncu gerek. Hangi mevkiide olursa olsun, bizi bir yerlere götürecekse kapımız yeni gelenlere ardına kadar açık.”
Ayrılmayı düşünmedim" Git901658nr2fk0vdve7uq4

Ayrılmayı düşünmedim"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-